Оцінка


Гардеробна, створена своїми руками, стане порятунком для тих, хто вважає за краще зберігати свої речі в чистоті і порядку. Таке приміщення, на відміну від закритої шафи, дозволяє економити корисний простір будинку або квартири. Перевага вбиральні, зробленої самостійно зі стаціонарної комори полягає в тому, що ви можете вибрати найбільш прийнятну для себе внутрішню конструкцію. 

 

 

Шафа є невід'ємним предметом гардеробу в будь-якому будинку. Однак не завжди потрібно купувати корпусні меблі для зберігання речей. Можна переобладнати комору, яка вже закладена в проекті будинку, під функціональну і красиву гардеробну. Залишається зайнятися обробкою внутрішньої частини міні-кімнати, так як в ній вже є окремі двері, вентиляція і електрика. Незаперечні переваги гардеробної з комори полягають в наступному:

-У вас не буде проблем з місцем створення гардеробної кімнати, таке приміщення часто вже включене в план квартири або будинку.
-Стандартний тип цього приміщення часто досягає 2 м². Це те, що вам потрібно для скромного, але просторого гардеробу.
-Кімната знаходиться в «глухому куті», тому дозволяє вам встановити функціональні полички на 3 стіни.
Кімнату для гардероба може зробити кожен, у кого є комора.

 

Як зробити з комори гардеробну своїми руками?

 

Нова вбиральня - відмінна трансформація, яка змінить не тільки кімнату, але зробить домашній простір комфортнішим! Щоб зробити з комори практичний склад для речей, необхідно не тільки визначити розстановку стелажів, а й слід подбати про якісний ремонт в міні-кімнатці:

 

 

-Очистіть комору від пилу і сміття.
-Ретельно вирівняйте стіни, на які можна буде встановити профіль та іншу фурнітуру. 
-Стеля також повинна бути добре відремонтованою, щоб оснастити її якісним освітленням. Для точкових світильників бажано монтувати гіпсокартонну стелю.

 

Умови для розробки і якісного функціонування гардеробної 

 

Перш ніж ви почнете шукати необхідні елементи для самостійного створення гардеробної, подбайте про проект кімнати для речей, який буде підходити вам найбільше, дозволяючи підтримувати порядок в домі. Враховуйте наступні особливості:

 

 

-Бажаний розмір кімнати для одягу, взуття та аксесуарів повинен прирівнюватися до 2 м². Менше приміщення може замінити звичайна шафа.
-На відміну від традиційних корпусних меблів в гардеробній повинно бути місце для аксесуарів і взуття. 
-Якщо ви відокремте частину кімнати під гардеробну, то подумайте про вентиляцію в міні-приміщенні, тому що без неї ваші речі будуть мати характерний запах.
-Продумайте розстановку поличок, щоб вийшла цілісна конструкція, якою буде зручно користуватися.
-Під штангою для одягу необхідно виділити півметра, тоді висячі речі простіше використовувати.

 

Освітлення в гардеробній

 

Не забувайте, що кожна деталь гардеробу повинна бути освітлена. Ідеально підходять для цієї кімнати прожектори або невелика люстра, якщо ваш гардероб великий. Для маленьких приміщень більш раціональні будуть точкові світильники.

У будинку можна раціонально використовувати кожен куточок. Навіть покинута комора при бажанні може стати приголомшливою і функціональною гардеробною кімнатою, яка вмістити всі необхідні речі. Гардеробна, зроблена своїми руками, буде у багато разів зручніше, ніж те, що здатні запропонувати сучасні виробники меблів у вигляді готових варіантів місця для зберігання речей. Зробити гардеробну своїми руками дуже просто, якщо ви правильно спроектуєте інтер'єр комори з урахуванням всіх правил і рекомендацій.

 


Переглядів: 162
Дата добавлення: 2020-01-04
Добавив: Robot Home24